سوالات خود را مطرح نمایید، ما خوشحال خواهیم شد به آنها پاسخ دهیم:
سوالات متداول
1. سیستم هرچند وقت یک بار به روز رسانی می شود؟
اطلاعات واگن ها در سیستم به هنگام رهگیری واگن ها ی تحت نظارت،  دوبار در روز به روزرسانی می شوند. اولین به روزرسانی در فاصله زمانی 9:00-7:30 صبح به وقت مسکو صورت میگیرد. دومین به روزرسانی  در فاصله زمانی 15:00-14:00 به وقت مسکو صورت میگیرد. اطلاعات سیستم در صورت رهگیری عملیاتی واگن ها، هر 10-5 دقیقه به روز می شوند.
2. رهگیری بخشی چیست؟
رهگیری واگن از ایستگاه مبدا تا ایستگاه مقصد است- اطلاعات در خصوص مکان واگن به صورت مداوم به سیستم اضافه می شود- یک- دو بار در شبانه روز، تا لحظه ای که واگن وارد ایستگاه مقصد شود.
3. رهگیری عملیاتی چیست؟
درخواست یک بار٬ جهت رهگیری واگن ها  می باشد. اطلاعات چنین درخواستی بسیار سریع ارسال می گردند- در طول 10-5 دقیقه
4. شما چه اطلاعاتی در مورد واگن ارائه می کنید؟
تاریخ آخرین مکان مکان جاری کد عملیات و رمز آن ایندکس (شماره ده یا یازده رقمی) قطار: وضعیت قطار/ایستگاه: پیش بینی زمان رسیدن واگن خالی/پر٬                                               فاصله تا ایستگاه مقصد:
5. ثبت نام و شروع استفاده از سیستم چگونه است؟
برای استفاده از سیستم٬ انعقاد قرارداد الزامی میباشد. برای انعقاد قرارداد، خواهشمندیم مشخصات خود را از طریق ایمیل مزبور<a href="mailto:info@railwagonlocation.com">info@railwagonlocation.com</a> برای ما ارسال نمایید: نام شرکت شما، شماره ثبت، شماره مالیات، شماره مالیات دهنده (اگر متفاوت است)، چه کسی و بر چه اساسی (اساسنامه، وکالت، قرارداد، حکم) قرارداد را امضا خواهد کرد، آدرس سایت، آدرس حقوقی، آدرس پستی، نام بانک، شماره حساب SWIFT ، کد، نام بانک کارگزار، شماره حساب بانک کارگزار،تماس با ما: نام، نام خانوادگی، نام پدر، تلفن، فکس، ایمیل، شغل، نام کاربری دلخواه (ضروری نیست)

6. آیا شما با اشخاص حقیقی کار می کنید؟
Мы можем работать только с юридическими лицами. Для заключения договора просим Вас связаться с нашим отделом договоров по e-mail sales@sigis.lv.
7. هزینه ماهانه استفاده از سیستم چقدر است؟
ما برای استفاده از سیستم٬ هزینه ای دریافت نمی کنیم - دریافت هزینه فقط برای ارائه خدمات واقعی میباشد.
8. نحوه پرداخت به چه صورت است؟
На данный момент доступны следующие виды оплаты: Банковский перевод Yandex Money Платёжная система Лидер MoneyGram WebMoney Платёжные карточки (VISA/Mastercard)
9. آیا شما کانتینرها را رهگیری می کنید؟
بله ما مکان یابی کانتینرها را هم انجام می دهیم. در برخی موارد٬ مثلا در کشورهای بالتیک رهگیری کانتینرها امکان پذیر نمی باشد٬ به همین دلیل ما از طریق شماره سکویی که کانتینر بر روی آن سوار است٬  آنرا رهگیری می کنیم. برای رهگیری کانتینرها٬ شماره کامل کانتینر همراه با پیشوندهای حرفی آن الزامی است.
10. آیا سیاست قیمت گزاری شما به تعداد واگن های رهگیری شده در ماه وابسته است یا خیر؟
بله٬ وابسته است. هرچه تعداد واگن های رهگیری شده در هر ماه، بیشتر باشد، این خدمات برای شما ارزان ترخواهد بود.
11. برخی عملکردها در سیستم قابل دسترس نمیباشد. می توانید به من کمک کنید؟
با توجه به اینکه ما به صورت مستقل برنامه نویسی سیستم را انجام می دهیم، عملا می توانیم  تمامی درخواست های شما را اجرایی کنیم. خواهشمندیم درخواست های خود را از طریق ایمیل           <a href="mailto:info@railwagonlocation.com">info@railwagonlocation.com</a>    یا تلفن 29411144 371+  با ما درمیان بگزارید.
12. من نمی توانم نام ایستگاه را در فهرست ایستگاه ها پیدا کنم. راه حل چیست؟
نامه ای که در آن نام ایستگاه شما ذکر شده را به آدرس <a href="mailto:info@railwagonlocation.com">info@railwagonlocation.com</a> برای ما ارسال نمایید ما نام ایستگاه را به سیستم اضافه می کنیم.
13. آیا من می توانم اطلاعات سیستم شما را برای سایت خود دریافت نمایم؟
بله، برای این کار، درخواست خود را به آدرس <a href="mailto:info@railwagonlocation.com">info@railwagonlocation.com</a> ارسال نمایید، تا دسترسی به داده ها برای شما فعال گردد.
14. آیا شما می توانید سیستم مدیریت واگن ها را برای ما طراحی نمایید؟
بله٬ می توانیم. خواهشمند است برای بررسی جزئیات از طریق ایمیل             <a href="mailto:info@railwagonlocation.com">info@railwagonlocation.com</a>                            یا تلفن 29411144 371+  با ما در تماس باشید.
15. رهگیری دانم چیست؟
در حقیقت٬ این یک رهگیری بخشی واگن ها میباشد. تنها تفاوت آن است که اگر واگن به ایستگاه مقصد رسیده باشد، دیگر نیازی نیست که شما اطلاعات آن را دستی برای رهگیری وارد نمایید.
16. آیا در ایام تعطیل هم کار می کنید؟
ما هر روز٬ بدون تعطیلی از ساعت 9 صبح تا 19 به وقت مسکو کار می کنیم. اطلاعات سیستم دائما به روزرسانی می شوند. شما می توانید حتی شب هم واگن را برای رهگیری اضافه نمایید، صبح اطلاعات جدید در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای رهگیری فوری (عملیاتی)، اطلاعات بعد از 10-5 دقیقه  آماده خواهند بود.
17. آیا می توانم دسترسی آزمایشی داشته باشم؟
بله، می توانید. برای این کار درخواست خود را به آدرس  <a href="mailto:info@railwagonlocation.com">info@railwagonlocation.com</a>  ارسال نمایید، ما برای شما یک گزارش آزمایشی آماده می کنیم.
18. اضافه شدن واگن ها به سیستم مدیریت چگونه انجام می شود؟
برای این کار، شما باید در سایت www.railwagonlocation.com ثبت نام کنید، سپس به قسمت «اضافه کردن واگن برای رهگیری» رفته و شماره واگن، ایستگاه مبدا و ایستگاه مقصد را وارد و بر روی گزینه «اضافه شود» کلیک نمایید. بعد از این مرحله، واگن برای مکان یابی اضافه میشود.
19. آیا دریافت تاییدیه از شما و برقراری تماس به منظور اطمینان از صحت واگن های انتخابی برای رهگیری الزامی میباشد؟
خیر، لازم نیست.  اگر واگن مورد نظر شما در فهرست قرار دارد، دیگر لازم نیست کاری انجام دهید.
20. ما واگن های زیادی داریم. آیا می توانیم فهرست واگن هایمان را برایتان ارسال کنیم تا شما آنها را واردسیستم نمایید؟
بله٬ فهرست را با عنوان «برای رهگیری» به آدرس <a href="mailto:info@railwagonlocation.com">info@railwagonlocation.com</a> ارسال نمایید. قطعا، برای این کار باید قراردادی با ما امضا نمایید.
21. ما باید فورا یک واگن را رهگیری کنیم. می توانید به من کمک کنید؟
بله، به بخش «مکان یابی فوری» رفته و واگن را اضافه نمایید. آخرین اطلاعات در مورد واگن٬ بعد از 10-5 دقیقه مشخص خواهد شد.
22. چرا محل کنونی واگن با تاریخ روز همخوانی ندارد؟
در این قسمت، آخرین تاریخ عملیات بر روی واگن نشان داده شده است. مکان٬ ممکن است با تاریخ روز همخوانی نداشته باشد، به ویژه اگر واگن در مسیرهای ورودی ایستگاه توقف داشته باشد. در صورت نیاز به تعیین دقیقتر مکان واگن، درخواست خود را به آدرس <a href="mailto:info@railwagonlocation.com">info@railwagonlocation.com</a> ارسال نمایید، تا اطلاعات کاملتر در خصوص مکان واگن برای شما تهیه شود.
23. هزینه رهگیری واگن و کانتینر چقدر خواهد بود؟
این اطلاعات محرمانه بوده و با توجه به تعداد درخواستهای رهگیری واگن ها، اختصاصا برای هر نفر مشخص می شوند.
24. تعداد واگن هایی که ما در یک ماه گذشته برای رهگیری قرارداده ایم، بیشتر از تعدادی است که در صورت حساب شما آمده است. دلیلش چیست؟
ما واگن ها را زمانی که وارد ایستگاه مقصد می شوند، ثبت می کنیم. تا این زمان هیچ پولی از حساب شما کسر نمی شود. برای واگن هایی که شما در ماه گذشته انتخاب کرده اید و واگن هایی که در ماه جاری وارد ایستگاه مقصد شده اند، ماه آینده صورت حساب دریافت می کنید.
25. ما شرکایی در خارج از کشورنیز داریم. آنها حروف روسی را در گزارش اکسل نمی بینند، چکاری باید انجام دهیم؟
بدین منظور٬ تبدیل گزارش اکسل با استفاده از تبدیلگر که حروف روسی را به لاتین تبدیل می کند، تهیه شده است.
26. ما در مورد ایستگاه مبدا و مقصد اطلاعی نداریم. آیا می توانیم واگن را رهگیری نماییم؟
بله؛ می توانید. این کار با رهگیری عملیاتی ممکن است. ایستگاه ویلنیوس را به عنوان مبدا و ایستگاه مینسک را به عنوان مقصد انتخاب نمایید.
27. پاسخ درخواست برای مشخص کردن مکان واگن ها چگونه ارسال خواهد گردید؟
تمام مراحل٬ در سایت www.railwagonlocation.com انجام می شود. بعد از ثبت نام، شما واگن را برای مشخص شدن مکانش انتخاب می کنید. تمام اطلاعات مربوط به رهگیری واگن٬ در درون سیستم نمایش داده می شوند. شما می توانید اطلاعات را به صورت جدول اکسل دریافت نمایید.
پرسیدن سوال
ایمیلی که تمایل دارید پاسخ به آن اسال شود:
سوال جالب:
* نشانه های درون تصویر را وارد نمایید:
به بالای صفحهبه بالای صفحه
:در صورت بروز هر گونه سوال، به ما مراجعه نمایید
دمیتری فئودورف, تلفن.: +371 29 411 144, skype